O nas

leaf free img

Cieszymy się, że tu jesteś! Miło cię widzieć!

Jesteśmy rodzinną firmą, która od początku istnienia rodziny miała twórczą ścieżkę. Kochamy wszystko, co naturalne, dlatego staramy się, aby nasze produkty nie szkodziły środowisku i w żaden sposób nie szkodziły zdrowiu ludzkiemu.

Osobiście jestem wegetarianką i w moich produktach nie ma nic pochodzenia zwierzęcego.

Nawet najmłodszy członek naszej rodziny jest zaangażowany w naszą małą firmę rodzinną i mam nadzieję, że produkty wykonane ręcznie mogą również pojawić się w naszym sklepie:)

1 1
1
banner 01

Robiliśmy ręcznie robione mydło od 2010 roku. Potem było wielkie kreatywne poszukiwanie – które trwają do dziś – a teraz doszliśmy do produkcji świec z wosku roślinnego, a także kredek świecowych w różnych kształtach. 

Świeczki-babeczki -to też My:) Ale nie mogliśmy ograniczać naszej kreatywności tylko nimi, więc teraz znajdziesz je wśród innych towarów na naszej stronie.

Tworzymy również formy dla naszych produktów, tak aby nasza kreatywność nie zależała od form prezentowanych na rynku – staramy się robić to, co lubimy i co nas inspiruje. Jesteśmy perfekcjonistami – więc nie otrzymasz  wadliwego produktu – wszystkie nasze produkty są wykonane z dbałością o szczegóły i z dużą inspiracją.

 

 

11

Witamy w naszym sklepie! Mamy nadzieję, że czujesz się tu dobrze i znajdziesz coś dla siebie lub dla swoich bliskich:)

5

Dane firmy:

Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (00-503) przy ulicy Żurawiej 6/12, lok. 766 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000442857,

numer NIP: 5213641211,

numer REGON: 146433467,

reprezentowaną przez: 

Stsiapana Presniakowa, Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa o nazwie: MANUART